Moda Tarihini Baştan Yazdıran Karar - I LAW FASHION
Yukarı
a

I LAW FASHION

Moda Tarihini Baştan Yazdıran Karar

Saint Laurent, geçtiğimiz günlerde Paris Moda Haftası’ndan çekildiğini duyurdu. Dünyaca ünlü Fransız marka, aldığı son kararla moda dünyasında şok etkisi yarattı

Instagram hesaplarından, kendi programlarına odaklanmak adına etkinlikte yer almayacağını duyuran Saint Laurent açıklamasında, mevcut durumun ve radikal değişim dalgalarının farkında olduklarını belirterek temposunun kontrolünü ele almaya ve programını yeniden şekillendirmeye karar verdiklerini ifade etti. Koleksiyonlarını, 2020’nin önceden belirlenmiş programlarından hiçbirinde sunmayacağını da dile getirerek kararını açıkladı.

İçinde bulunduğumuz durumla birlikte kendi stratejisini geliştirmeye karar veren Fransız moda evinin bu sezon koleksiyonlarını sevenleriyle nasıl buluşturacağı ya da sanal bir yaklaşım seçip seçmeyeceği henüz belli değil.

Her sene büyüsüyle bizi bizden alan Eiffel kulesinin önüne kurulan göz kamaştırıcı defile alanında moda haftalarına şovlarıyla damga vuran Saint Laurent, moda tarihini baştan yazdıran kararıyla diğer markaları hangi yönden, nasıl etkileyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Paris’te yaşayan ve Saint Laurent’ın Paris Fashion Week’e hazırlık sürecini gören biri olarak markanın bu sene bize sunacağı etkinliği merakla bekliyorum. O zaman geri sayımlarımız başlasın.

Hazırlayan : Zülal AYYÜCE


İçeriği beğendiniz mi?

tr_TRTR

Moda

Hukuku

Eğitimleri

Başlıyor.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Sign up for our Newsletter

iPhone

Lorem ipsum dolor sit amet

MacBook

Sed do eiusmod tempor incididunt

iPad

Tempor incididunt ut labore et dolore