Fashion Nova vs. Daniel Hernandez - I LAW FASHION
Yukarı

Fashion Nova vs. Daniel Hernandez

Fashion Nova bu sene yeni marka elçisi almaya karar verdi ve markasını Instagram üzerinde profesyonelce tanıtmak için 6ix9ine ve Tekashi69 olarak tanınan Daniel Hernandez ile anlaştı.

TMZ’ye göre, Hernandez, markayı sosyal medya sayfalarında ve müziği aracılığıyla tanıtmak için Ekim ayında 225,000$ avans ödedi. Ancak, iki hafta sonra tutuklandı ve hapse atıldı ve bu nedenle sözleşme şartlarını yerine getiremedi. Hernandez, iddiaya göre, parayı asla iade etmedi.

Fotoğraf : Gritdaily

Bunun üzerine Fashion Nova ,Hernandez’in cezai kovuşturmasında haberi olmadığını iddia ederek rapçinin suçlu olduğunu bilmediklerini söyledi. Bu hafta Los Angeles’taki Kaliforniya Yüksek Mahkemesi’ne yaptığı şikayette, marka sözleşmesinin ihlali, komplo, dönüşüm, haksız iş uygulamaları, ihmal ve dolandırıcılık gibi 13 eylemden dolayı hasar gördüğünü belirtti.

Ve hizmet sözleşmesini derhal iptal etmek, avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere genel maddi zararların Daniel Hernandez tarafından karşılanmasını talep etti.

Ağustos ayında tahliye olucak olan rapçinin ise onu bekleyen yasal süreçten henüz haberi yok. Ayrıca kendisi şu anda astım, bronşit ve sinüzit hastalıkları nedeniyle koronavirüs riski altında olmasından dolayı hapishaneden ev hapsine çıkmak istiyor.

 

 

 

İçeriği beğendiniz mi?

tr_TRTR

Moda

Hukuku

Eğitimleri

Başlıyor.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Sign up for our Newsletter

iPhone

Lorem ipsum dolor sit amet

MacBook

Sed do eiusmod tempor incididunt

iPad

Tempor incididunt ut labore et dolore